Monday 14 Oct Mon 14 Oct
Tuesday 15 Oct Tue 15 Oct
Wednesday 16 Oct Wed 16 Oct
Thursday 17 Oct Thu 17 Oct
Friday 18 Oct Fri 18 Oct
Saturday 19 Oct Sat 19 Oct
Sunday 20 Oct Sun 20 Oct
FIT30 08:00 - 08:30 Jeroen Husson 
FIT30 08:30 - 09:00 Jeroen Husson 
Spinning 09:00 - 10:00 Johan Pot 
Move It 09:00 - 09:30 Jeroen Husson 
 
ABScore 09:30 - 10:00 Jeroen Husson 
FIT30 10:00 - 10:30 Jeroen Husson 
 
 
BodyAttack 10:30 - 11:00 Jeroen Husson 
 
 
 
 
 
 
 
 
FIT30 14:00 - 14:30 Lars Pot 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bodystep Mix 18:30 - 19:15 Marjon de Jong 
FIT30 19:00 - 19:30 Marjon de Jong 
SMART Spinning 19:00 - 20:00 Jeroen Husson 
 
Move It by FunXtion 19:15 - 19:45 Charona van den Berg 
FIT30 19:30 - 20:00 Marjon de Jong 
 
ABScore by FunXtion 19:45 - 20:15 Charona van den Berg 
Spinning 20:00 - 21:00 Jeroen Husson 
FIT30 20:00 - 20:30 Charona van den Berg 
BodyPump 20:15 - 21:00 Marjon de Jong 
 
 
Rumble 21:00 - 21:30 Marjon de Jong 
FIT30 08:00 - 08:30 Lars Pot 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SeniorFit 14:00 - 15:00  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ABScore 18:30 - 19:00 Marjon de Jong 
Sh'bam 19:00 - 20:00 Charona van den Berg 
FIT30 19:00 - 19:30 Marjon de Jong 
 
 
Spinning 19:30 - 20:30 Jeroen van Hees 
FIT30 19:30 - 20:00 Marjon de Jong 
 
FIT30 20:00 - 20:30 Lars Pot 
Rumble 20:00 - 20:30 Marjon de Jong 
 
BodyBalance 20:30 - 21:30 Marjon de Jong 
 
 
FIT30 08:00 - 08:30 Lars Pot 
Move It 08:30 - 09:00 Lars Pot 
BodyStep 09:00 - 10:00 Charona van den Berg 
 
 
FIT30 09:30 - 10:00 Lars Pot 
ABScore by FunXtion 10:00 - 10:30 Lars Pot 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
FIT30 14:00 - 14:30 Lars Pot 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Move It 18:30 - 19:00 Claudia de Bont 
BodyStep 19:00 - 20:00 Marianne Bernards 
Spinning 19:00 - 20:00 Sven Peeters 
FIT30 19:00 - 19:30 Claudia de Bont 
 
FIT30 19:30 - 20:00 Claudia de Bont 
 
 
ABScore 20:00 - 20:30 Claudia de Bont 
FIT30 20:00 - 20:30 Sven Peeters 
 
BodyPump 20:30 - 21:30 Marianne Bernards 
 
 
FIT30 08:00 - 08:30 Marjon de Jong 
FIT30 08:30 - 09:00 Marjon de Jong 
Move It 09:00 - 09:30 Marjon de Jong 
 
 
FIT30 09:30 - 10:00 Marjon de Jong 
ABScore 10:00 - 10:30 Marjon de Jong 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
FIT30 14:00 - 14:30 Lars Pot 
 
 
 
 
 
 
Streetdance 16:00 - 17:00 Charona van den Berg 
 
Move It 18:00 - 18:30 Jeroen Husson 
Move It 18:30 - 19:00 Jeroen Husson 
Zumba 19:00 - 20:00 Charona van den Berg 
FIT30 19:00 - 19:30 Jeroen Husson 
 
 
Spinning 19:30 - 20:30 Jeroen van Hees 
FIT30 19:30 - 20:00 Jeroen Husson 
 
BodyAttack 20:00 - 20:30 Jeroen Husson 
FIT30 20:00 - 20:30 Marjon de Jong 
 
BodyBalance 20:30 - 21:30 Marjon de Jong 
Spinning 20:30 - 21:30 Jeroen van Hees 
 
FIT30 08:00 - 08:30 Marjon de Jong 
FIT30 08:30 - 09:00 Jeroen Husson 
Move It 09:00 - 09:30 Marjon de Jong 
 
 
ABScore 09:30 - 10:00 Marjon de Jong 
BodyPump 10:00 - 11:00 Jeroen Husson 
FIT30 10:00 - 10:30 Marjon de Jong 
 
 
SeniorFit 11:00 - 12:00  
 
 
 
 
 
 
 
FIT30 14:00 - 14:30 Jeroen Husson 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
FunXtion 08:00 - 09:00 Jeroen Husson 
 
BodyPump 09:00 - 10:00 Marianne Bernards 
Spinning 09:00 - 10:00 Jeroen van Hees 
FIT30 09:00 - 09:30 Claudia de Bont 
FIT30 09:30 - 10:00 Lars Pot 
BodyStep 10:00 - 11:00 Marianne Bernards 
Bootcamp 10:00 - 11:00 Claudia de Bont 
SMART Spinning 10:00 - 11:00 Jeroen Husson 
FIT30 10:30 - 11:00 Marjon de Jong 
Move It 11:00 - 11:30 Lars Pot 
Rumble 11:30 - 12:00 Marjon de Jong 
ABScore 12:00 - 12:30 Claudia de Bont 
BodyAttack 12:30 - 13:00 Jeroen Husson 
De Mix 13:00 - 14:00 Charona van den Berg 
Spinning-45 13:00 - 13:45 Jeroen Husson 
FIT30 13:30 - 14:00 Lars Pot 
Spinning-45 13:45 - 14:30 Johan Pot 
Sh'bam 14:00 - 15:00 Charona van den Berg 
Bootcamp 14:00 - 15:00 Claudia de Bont 
FIT30 14:00 - 14:30 Lars Pot 
Rumble 15:00 - 15:30 Lars Pot 
SMART Spinning 15:00 - 16:00 Jeroen van Hees 
FIT30 15:30 - 16:00 Marjon de Jong 
Move It 15:30 - 16:00 Claudia de Bont 
BodyBalance 16:00 - 17:00 Marjon de Jong 
FIT30 16:00 - 16:30 Claudia de Bont