Monday 05 Dec Mon 05 Dec
Tuesday 06 Dec Tue 06 Dec
Wednesday 07 Dec Wed 07 Dec
Thursday 08 Dec Thu 08 Dec
Friday 09 Dec Fri 09 Dec
Saturday 10 Dec Sat 10 Dec
Sunday 11 Dec Sun 11 Dec
FIT30 08:30 - 09:00 Lars Pot 
Spinning 09:00 - 10:00 Lars Pot 
 
Vrij spinning 10:00 - 11:00  
 
 
FIT30 14:00 - 14:30 Charona van den Berg 
Vrij spinning 14:00 - 15:00  
Vrij spinning 15:00 - 16:00  
Streetdance 16:00 - 17:00 Charona van den Berg 
Vrij spinning 16:00 - 17:00  
 
FIT30 18:30 - 19:00 Nicole van Loon 
BodyStep 19:00 - 20:00 Marjon de Jong 
Spinning 19:00 - 20:00 Nicole van Loon 
 
 
BodyPump 20:00 - 21:00 Marjon de Jong 
 
 
 
 
 
ABScore by FunXtion 21:00 - 21:30 Marjon de Jong 
FIT30 08:30 - 09:00 Marjon de Jong 
Vrij spinning 09:00 - 10:00  
 
Vrij spinning 10:00 - 11:00  
 
 
SeniorFit 14:00 - 15:00 Ursula Biemans - Vingerhoets 
Vrij spinning 14:00 - 15:00  
Vrij spinning 15:00 - 16:00  
Mini Fit 16:00 - 16:45 Charona van den Berg 
Vrij spinning 16:00 - 17:00  
Kids Fit 16:45 - 17:30 Charona van den Berg 
BBB 18:30 - 19:00 Charona van den Berg 
Sh'bam 19:00 - 20:00 Charona van den Berg 
Spinning 19:00 - 20:00 Nicole van Loon 
Looptraining 19:00 - 20:00 Jeroen van Hees 
FIT30 19:30 - 20:00 Marjon de Jong 
Looptraining 20:00 - 21:00 Jeroen van Hees 
Rumble by FunXtion 20:00 - 20:30 Marjon de Jong 
 
 
BodyBalance 20:35 - 21:35 Marjon de Jong 
 
 
FIT30 08:30 - 09:00 Lars Pot 
BodyStep 09:00 - 10:00 Charona van den Berg 
Vrij spinning 09:00 - 10:00  
ABScore by FunXtion 10:00 - 10:30 Charona van den Berg 
Vrij spinning 10:00 - 11:00  
SeniorFit 11:10 - 12:10 Ursula Biemans - Vingerhoets 
FIT30 14:00 - 14:30 Lars Pot 
Vrij spinning 14:00 - 15:00  
Vrij spinning 15:00 - 16:00  
Vrij spinning 16:00 - 17:00  
 
 
 
BodyStep 19:00 - 20:00 Marianne Bernards 
 
 
Vrij spinning 19:30 - 20:30  
ABScore by FunXtion 20:00 - 20:30 Marianne Bernards 
 
 
BodyPump 20:30 - 21:30 Marianne Bernards 
 
 
 
 
Vrij spinning 09:00 - 10:00  
 
Vrij spinning 10:00 - 11:00  
 
 
Vrij spinning 14:00 - 15:00  
 
Vrij spinning 15:00 - 16:00  
Streetdance 16:00 - 17:00 Charona van den Berg 
Vrij spinning 16:00 - 17:00  
 
FIT30 18:30 - 19:00 Charona van den Berg 
Zumba 19:00 - 20:00 Charona van den Berg 
 
 
Spinning 19:30 - 20:30 Jeroen van Hees 
FIT30 20:00 - 20:30 Marjon de Jong 
 
PWR! 20:05 - 20:35 Charona van den Berg 
 
BodyBalance 20:35 - 21:35 Marjon de Jong 
Spinning 20:35 - 21:35 Jeroen van Hees 
 
FIT30 08:30 - 09:00 Marjon de Jong 
BodyStep 09:00 - 10:00 Marjon de Jong 
Vrij spinning 09:00 - 10:00  
BodyPump 10:00 - 11:00 Marjon de Jong 
Vrij spinning 10:00 - 11:00  
 
Vrij spinning 14:00 - 15:00  
 
Vrij spinning 15:00 - 16:00  
Vrij spinning 16:00 - 17:00  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
FIT30 08:30 - 09:00 Sander Brugel 
BodyPump 09:00 - 10:00 Charona van den Berg 
Vrij spinning 09:00 - 10:00  
Spinning 10:00 - 11:00 Lars Pot 
ABScore by FunXtion 10:00 - 10:30 Sander Brugel 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vrij spinning 09:00 - 10:00  
 
Vrij spinning 10:00 - 11:00